ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Iniekcje geotechniczne wykonywane przez zakład Wecker

Nowoczesne sposoby podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentu to specjalność firmy Wecker. Bazą do określonych prac są iniekcje geopolimerowe, wykonane przez doświadczonych specjalistów.

Podnoszenie posadzek, wzmocnienie gruntu albo posadzki, stabilizacja fundamentu a także wypełnianie pustek nie jest dla nich najmniejszym wyzwaniem. Usługi dedykowana są dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Można je też robić w obiektach przemysłowych. W dziedzinie takiej jak wzmacnianie posadzek Wecker jest na prowadzeniu wśród firm konkurencyjnych.

Wszystko jest zrobione wzorowo, a większość projektów zrealizowana jest szybko, w dwa dni robocze. Eksperci radzą sobie również wówczas, gdy na posadzce położone jest ogrzewanie podłogowe. Zleceniodawcy nawiązując kontakt z ekspertami z podanej firmy nabierają przekonania, że powzięli słuszną decyzję. Wykonywanie iniekcji z wykorzystaniem materiału polimerowego poprawia wyraźnie nośność podłoża gruntowego i podwyższania budowli.

W efekcie podbicie posadzki wykonane jest wzorcowo. Taki proces wzmacniania pozwala na zagęszczenie gruntu pod konstrukcją bez wykopu, drgania, hałasów, bądź wykorzystania ciężkiego sprzętu. Tylko po wykonaniu wzmocnienia rozpoczyna się etap podnoszenia konstrukcji. Konsultacja jest darmowa. W trakcie jej trwania ustala się standardowe zasady współpracy a także podpisana jest umowa. Wówczas też mogą zaczynać się czynności.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY