Dom, Ogród

Listwy przypodłogowe wykonane z dobrej wartości użytkowej płyty MDF od firmy Lagrus

Perfekcyjne właściwości listew przypodłogowych wykonywanych przez firmę Lagrus sprawiają, że są to produkty chętnie typowane przez klientów dla których ważne jest różnokierunkowe wykończenie posadzek. Przede wszystkim wyroby te są trwałe. W dodatku można je zakupić w wielu rozmiarach i wybarwieniach, co też jest wyjątkowo zachęcające. Listwy te można dopasować do każdego designu, ze względu na ich uniwersalność.

Listwy drewnopochodne z których zrobione są listwy przypodłogowe mają przeciwwilgociową izolację, czyli okażą się nie do naruszenia przez długi czas. To optymalna inwestycja, podwyższająca wartość estetyczną w każdym pomieszczeniu. Kupujący mają możliwość zobaczyć też inne sprzedawane produkty, jak i zobaczyć co ochoczo kupują inni. Dzięki temu znacznie prościej mogą coś dla siebie dobrać. Mogą również zdecydować się na indywidualną wycenę wszystkich zamówień. Najczęściej klienci decydują się na listwy białe, traktując je jako estetyczny element wykończenia a także dekoracji pomieszczeń.

Duży dobór modeli, od klasycznych aż po unowocześnione, daje szansę pozytywnie zmieniać design wnętrza. Te listwy nie tylko spełnią swoją funkcję pod względem użytkowym, lecz także są wyrobem zasłaniającym okablowanie oraz końce tapet. Z uwagi na wykonanie oferowane listwy od razu nadają się do użytku. Można je także malować na odmienny z kolorów aniżeli tylko na biały.

Listwy Lagrus są z takiego powodu chętnie typowane. Dla internautów dostępnych jest ponad 50 modeli, co umożliwi wzorcowe dopasowanie. Producent zabiega o to, by listwy wykonane z wysokiej wartości użytkowej płyty MDF wypełniały nadaną im funkcję. Przed oddaniem do użytku listwy są lakierowane na kilka warstw lakierem z poliuretanu na kolor RAL 9003. To ma wpływ na ich wytrzymałość, jak i i na design.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY