Zdrowie, Medycyna

Korzyści programu partnerskiego Redconst dla właściciela myjni bezdotykowej, jak i dla użytkowników

Walory programu partnerskiego Redconst dla osoby inwestującej w myjnię bezdotykową, ale też dla korzystających bezpośrednio ukazują, że firma ta świadczy usługi na rzeczywiście bardzo wysokim poziomie. Właściciel producent myjni bezdotykowych może liczyć na: większą lojalność klientów, poprawę cashflow dzięki środkom przedpłaconym, poszerzoną analizę pod kątem finansów całej inwestycji, szybkie generowanie faktur dla korzystających z myjni, początkową zgodność z systemem KSeF, przyjazne zasilanie kart poprzez system Przelewy24, proste rozporządzanie określonymi promocjami, jak i zrealizowanie reklamacji na odległość wraz z weryfikowaniem. Osoby korzystające z myjni mają z kolei zagwarantowany uczciwy system abonamentowy. Jest on w wersji stałej, liczony od myjni oraz niezależny od dochodu. Mają też zagwarantowane automatyczne uzyskanie faktur za wszystkie czynności na myjni.

Kompleksowe zarządzanie myciem samochodów flotowych wraz z zautomatyzowanymi doładowaniami to kolejny, spory atut, który świadczy o tym, że myjnie bezdotykowe Redconst zarządzane są w nowoczesny sposób. Pracownicy myjni mogą skorzystać z programu korzyści, jakim jest przykładowo comiesięczny budżet na korzystanie z myjni. Ponad sto dwadzieścia zbudowanych myjni powstałych dotychczas też przynosi gwarancję wzorcowej realizacji usługi. Najpierw klient otrzymuje trzy lata gwarancji razem z wglądem do pełnego, profesjonalnego wsparcia.

Osoba zarządzająca myjnią dostanie najlepszą chemię czyszczącą z branży a także może liczyć na usługi serwisowe. Redconst jako firma zajmująca się budową unowocześnionych myjni bezdotykowych jest jednym z liderów na rynku. Pracownicy przekonują osoby interesujące się nawiązaniem współpracy, iż czas zwrotu z transakcji w myjnię wynosi około pięć lat. Walorem jest również to, że można zdecydować się na wybór posesji z listy udostępnionych w firmie bądź oddać pod dzierżawę własną działkę, o ile dysponuje się takim terenem.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY