ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Zdrowie, Medycyna

Co na podłogę? Rodzaje desek i paneli

Deska barlinecka jest wysokiej klasy podłogą złożoną z trzech powłok. Będzie ona w pełni wykonana z drewna oraz nie poddana żadnym przeróbką. W jej produkcji scalono łatwość montażu z walorami estetycznymi. Deska jest dzielna na wszelkie odkształcenia oraz defekty mechaniczne, co gwarantuje izolacje akustyczną i termiczną. Największa zaleta tego rodzaju podłogi jest jej stu procentowa ekologiczność.

Można ją stosować w pokojach dziecięcych oraz sypialniach. Prócz schematycznej trzy warstwowej technologii, materiał posiada też siedem warstw lakieru. Najpierw lakiery gruntujące, a następnie akrylowe podkłady aż po lakier nawierzchniowy utwardzony przez promienie UV. Wszelkie trzy warstwy tej podłogi są wykonane z drzewa.

Dwie pierwsze z drzewa iglastego, a następna jest zależna od życzenia konsumenta. Możemy nawet zamówić panele podłogowe zupełnie surowe i sami je oporządzić – przetestuj panele Kalisz. Po paru latach użytkowania podłogę jesteśmy w stanie rozebrać oraz poddać szlifowaniu, potem wystarczy ją polakierować aby znowuż uzyskać wysokiej klasy deskę barlinecką. Gdy zdecydujemy się na podłogę z deski barlineckiej czeka nas kilka istotnych wyborów. Po pierwsze musimy wybrać klasę drzewa z której posadzka będzie wykonana. Klasy podstawowe to rustic, exclusive, natur, selekt i family. Kolejne typy różnią się kontrastem, rozmiarem sęków oraz kolorystyką. Później czeka nas wybór między deską trzylamelową, a deską jednolamelową.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY