ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostale

Skoki spadochronem proponowane przez Strefę Skoków

Skoki spadochronowe oferowane przez Strefę Skoków w tandemie z instruktorem odbywają się w całym kraju. Dobrze będzie zobaczyć, w jakich miejscowościach są proponowane, jakie są szczegółowe informacje a taka jaka jest cena za skok. Kiedy ktoś zdecyduje się na skok spadochronem, to może od razu doinformować się wszystkiego od osób zatrudnionych w tej firmie. Wiodące wiadomości opublikowane są też na witrynie internetowej.

Spadanie spadochronem to przeżycie nie do zestawienia z żadnym innym i kiedy tylko interesant ma takie marzenie, to musi się zdecydować. Prędkość przekracza wtedy 200 km na godzinę. Można zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki, a także odczuć adrenalinę w czystej postaci. Przede wszystkim zaś jest to doskonała zabawa, jakiej bez wątpienia przez długi czas nie można zapominać. Imponujące kwalifikacje instruktorów to gwarancja bezpieczeństwa.

Skok w tandemie, to skok, w jakim pilot skacze wspólnie z pasażerem. W specjalnym spadochronie czasza przystosowana jest do dwóch osób. Pasażer jest z kolei podczepiony do spadochronu przy pomocy specjalnej uprzęży mocującej. Skok wykonywany jest z wysokości trzech tysięcy do czterech tysięcy metrów, w zależności od miejsca, w jakim się odbywa.

Przed otwarciem spadochronu oraz przed tym jak zrealizowany jest skok w tandemie gliwice pasażer jest na szkoleniu. Skok trwa od 35 do 55 s. Spadochron główny otwiera się na wysokości 1700 m, a potem ma miejsce szybowanie na otwartej czaszy przez mniej więcej pięć do dziesięciu m. Pasażer ma wówczas okazję do spróbowania samodzielnego sterowania lotem spadochronu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY