ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostale

Renomowany producent zrobionej z diamentów biżuterii QUEEN DIAMOND

Luksusowe pierścionki diamentowe proponowane przez QUEEN DIAMOND są chętnie dobierane przez klientki i konsumentów, którym zależy na tym, żeby kupować tylko wywodzące się z branży jubilerskiej wyroby imponującej wartości użytkowej. Każdy pierścionek z diamentem wykonany jest ręcznie, przez doświadczonych jubilerów w unowocześnionej fabryce. Z tego względu opłaca przyjrzeć się udostępnionym koncepcjom i wybrać taki pierścionek, jaki będzie w naszych możliwościach finansowych a także będzie odpowiadał naszym preferencjom a propos tego, w jaki sposób prezentuje się wizualnie.

Pierścionki te dostępne są w przedziale cenowym od 2500 do piętnastu tysięcy złotych. Można je także dobrać po ciężarze diamentu umieszczonego w centrum. Pierścionki posiadają dowolne kształty oczek, od prostych po niebanalne, a więc można znaleźć coś w swoim guście albo osoby, której ten pierścionek chciałoby się wręczać, na przykład jako pierścionek zaręczynowy.

Na każdym z pierścionków zrobionych z naturalnych diamentów zamieszczony jest certyfikat autentyczności z podpisem laserowym umieszczonym po boku diamentu. Klienci mają możliwość też liczyć na darmowe naniesienie graweru oraz regulację rozmiaru pierścionka. Na modele pierścionków podanej firmy przyznawana jest dożywotnia gwarancja. QUEEN DIAMOND to firma, która nie bez powodu rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech i uzyskała sporo branżowych wyróżnień.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY