Edukacja

PROFIXIT: profesjonalny serwis konsol Xbox i Playstation

PROFIXIT oferuje profesjonalny serwis konsol Xbox i Playstation. Miłośnicy grania, mający któryś z takich modeli mają możliwość wobec tego zgłosić się do serwisu, celem reparacji. Nie muszą mieszkać w Zielonej Górze, by skorzystać z takiego świadczenia, co jest dodatkowym ułatwieniem, ponieważ wystarczy, iż prześlą przez kuriera lub za pośrednictwem paczkomatów własny sprzęt. Kiedy chodzi o naprawa konsoli xbox to naprawiane są usterki we wszystkich modelach od firmy Microsoft: Xbox, Xbox 360, One, One S, One S All – Digital, One X, One Series S oraz One Series X.

Często podejmowaną naprawą jest wymiana lasera, bo, kiedy trudno jest włączyć konsolę, ponieważ kiedy zepsuty jest laser, to konsola nie czyta płyty. Często także, jeżeli nawet gra się włączy, to zacina się. Wymiana napędu Blue – Ray to kolejna ze zwykle podejmowanych napraw. Jeśli klient serwisu nie może włożyć płyty do napędu, to wtedy niezbędna jest reparacja napędu w całości. Kiedy w trakcie grania gracz zauważy barwne pasy na monitorze, to konieczny jest reballing układu. W wypadku, kiedy konsola pracuje za głośno, to informatycy zwykle polecają czyszczenie oraz zmianę past termoprzewodzących.

Naturalnie, zależnie od faktu, z czym skieruje się zleceniodawca, wykonywane także są innego rodzaju naprawy. Każde zamówienie potraktowane jest zarówno w sposób indywidualny, ale też z priorytetem. Dotyczy to też usługi takiej jak serwis ps3, czyli posiadacze tych konsol również będą zadowoleni, kiedy zdecydują się na skorzystanie ze świadczeń PROXIFIT. Naprawa odwołuje się do wielu modeli konsoli od marki SONY. Najpierw technicy nabierają pewności, czy nie wystarczy jedynie precyzyjnie wyczyścić laptop. Jeśli natomiast wyjdzie na jaw, iż konieczna jest duża naprawa, to również się jej podejmują. Zleceniodawcy są poinformowani o diagnozie oraz wycenie i dopiero na podstawie tych wiadomości podejmą decyzję, czy chcą korzystać z usług podanej marki.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY