ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Biznes, Finanse

Porady z zakresu dowolnych dyscyplin prawa

Porady z gałęzi dowolnych dyscyplin prawa realizuje adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek. Bardzo ważne pozostaje to, iż poza poradnictwem adwokat zajmuje się także reprezentowaniem zleceniodawców w sprawach. Na przykład, klienci prywatni mogą oczekiwać na reprezentowanie w sprawach związanych z: rozpadem związku małżeńskiego, formalnym rozstaniem w małżeństwie, alimentacją, opieką nad potomstwem, adopcją, władzą rodzicielską, rozdziałem majątku, albo kwestiami powiązanymi ze stosowaniem przemocy w rodzinach. Adwokat Tarnów podchodzi do wszystkich interesantów profesjonalnie, z zaangażowaniem oraz z empatią. Najpierw zapoznaje się ze sprawą klienta, a następnie interpretuje ją z wzięciem pod wzgląd określonych zapisów prawa.

Sprawy są przez nią potraktowane indywidualnie, a procedura postępowania jest przystosowana do oczekiwań klienta. Dlatego tak istotna jest pierwsza konsultacja. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek jest osobą sumienną, a więc zajmuje się także opracowaniem odpowiedniej dokumentacji dla wszystkich spraw, uzupełniając akta na bieżąco. Zakres usług prawniczych, z których można korzystać u adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek obejmuje: prawo rodzinne, rozwody, prawo cywilne, prawo gospodarcze, wspólnoty mieszkaniowe, prawo nieruchomości a także prawo pracy. Do biura w Tarnowie zgłaszają się zarówno klienci prywatni, ale też przedsiębiorcy. Udzielenie wskazówek z obszaru prawa rodzinnego i małżeńskiego to usługa najczęściej typowana.

W głównej mierze jest to poradnictwo w kwestiach związanych z rozwodem, formalnym podziałem małżeństwa, rozdziałem dorobku oraz alimentami. Oczywiście, odbywa się również reprezentacja klientów w sprawach separacyjnych oraz rozwodowych, jak i celem ustalenia opiekowania się nad małoletnimi, pieczy rodzicielskiej, czy adopcji. Klienci, którzy dotychczas byli zdecydowani skorzystać z usług są usatysfakcjonowani, a biuro adwokat Tarnów ma wyłącznie pozytywne rekomendacje.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY