ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Dom, Ogród

Poradnik: Odkurzacze bezprzewodowe – inteligentne i skuteczne modele do codziennego sprzątania

Z bezprzewodowym odkurzaczem sprzątanie w domu, samochodzie, przyczepie kempingowej lub na łodzi staje się trochę łatwiejsze. Nie jesteś zależny od gniazdka w pobliżu lub worków do odkurzacza, ponieważ pojemnik jest bezworkowy.

Redakcja przyjrzała się najnowszym testom i recenzjom, w których wybraliśmy najlepsze modele. Wszystkie nadają się do codziennego sprzątania, a niektóre są nawet uważane za zdolne do zastąpienia zwykłego odkurzacza w mniejszym domu.

To trzeba wiedzieć przed zakupem

Powinieneś rozważyć to przed zakupem nowego odkurzacz a:

  1. Rodzaj: Który rodzaj odkurzacza jest dla Ciebie najlepszy, zależy od Twoich potrzeb. Jeśli nie chcesz polegać na sznurku lub workach do odkurzacza, dobrym wyborem może być odkurzacz bezprzewodowy.
  2. Zastosowanie: Gdzie chcesz mieć możliwość korzystania z odkurzacza? Nie zawsze masz w pobliżu gniazdko, zwłaszcza jeśli chcesz mieć możliwość korzystania z odkurzacza w samochodzie lub łodzi.
  3. Cechy szczególne: Czy masz w domu zwierzęta? A może potrzebujesz odkurzacza z wbudowanym odkurzaczem ręcznym? Niezależnie od tego ważne jest, aby wybrać odkurzacz, który spełni Twoje wymagania i potrzeby.
  4. Projekt: Projekt nie jest tak ważny dla odkurzacza, o ile jest przyjazny dla użytkownika i wydajny. Jednak może to być dla Ciebie ważne, jeśli chcesz polubić wygląd swojego odkurzacza.
  5. Cena: Zwykle istnieje korelacja między ceną a jakością – i bezprzewodowe odkurzacze nie są wyjątkiem. Ale to nie znaczy, że koniecznie trzeba zapłacić fortunę, aby uzyskać sprawnie działający odkurzacz bezprzewodowy.

Dyson V11 Absolute Extra – Zwycięzca testów w uznanych magazynach

Naprawdę mocny odkurzacz. Bezprzewodowy odkurzacz firmy Dyson, w którym naprawdę zainwestowano pieniądze w stworzenie potężnego odkurzacza z naprawdę dobrym filtrem. Posiada trzy różne ustawienia mocy i może obsługiwać wszystkie powierzchnie.

Dyson kontynuuje dumną tradycję odkurzaczy ręcznych i po raz kolejny dostarcza naprawdę imponującą i wydajną maszynę o absolutnie fantastycznej mocy ssania. Dyson V11 Absolute Extra jest chwalony pod niebem za silne ssanie i jest absolutnie idealny dla tych, którzy naprawdę potrzebują usunąć kurz i brud z dywanu lub między pęknięciami w starej podłodze. Eksperci z portalu Which.co.uk nazywają ten model „najlepszym bezprzewodowym odkurzaczem, jaki kiedykolwiek testowaliśmy”, więc naprawdę jest na co czekać.

Dyson zbudował zupełnie nowy i bardzo wydajny bezprzewodowy odkurzacz, w którym silnik, pojemnik i cyklony idealnie do siebie pasują, aby zapewnić optymalny efekt. Pył jest zasysany bezpośrednio do maszyny aż 14 cyklonami, które wytwarzają ponad 79 000 G, wyłapując w ten sposób 99,97% wszystkich mikroskopijnych cząstek. Razem z absolutnie fantastycznym filtrem to fantastyczna wiadomość dla alergików, którzy naprawdę potrzebują tego wszystkiego. informacje dodatkowe

Dyson V11 Absolute Extra jest nieco większy i cięższy niż jego poprzednicy, ale w żadnym wypadku nie jest ciężki przy swoich małych 3 kilogramach. Think ocenia łatwość użytkowania bezprzewodowego odkurzacza Dyson jako rozczarowującą, ale to powiedziawszy, wydaje się, że konsumenci nie widzieli z nim żadnych poważnych problemów. Czas działania wynosi około jednej godziny po ładowaniu przez 4,5 godziny. Jednak zarówno Tænk, jak i Który zmierzyły czas ładowania tylko od 3,3 do 3,5 godziny, i nie narzekamy na to.

Najpopularniejsze inne modele odkurzaczy bezprzewodowych

Poniżej poznaj najpopularniejsze modele odkurzaczy bezprzewodowych:

Odkurzacz bezprzewodowy Shark IF250EU – elastyczny, mocny i lekki o długiej żywotności

Naszym faworytem wśród wybranych bezprzewodowych odkurzaczy jest Shark IF250EU, ponieważ eksperci zarówno Techradar.com, jak i Expertreviews.co.uk są zadowoleni z tego modelu. Techradar.com szczególnie chwali, że Shark IF250EU ma długą żywotność baterii, pozostawia dobry wynik po czyszczeniu, a także innowacyjną i elastyczną konstrukcję. Dzięki konsumentom na Amazon ponad 500 osób przetestowało bezprzewodowy odkurzacz.

O odkurzaczu bezprzewodowym Shark IF250EU

Dzięki Shark IF250EU pozbywasz się niewygodnego i ciężkiego odkurzacza, który musi stale znajdować się w pobliżu gniazdka elektrycznego. Zamiast tego, mając ponad 40 minut czasu użytkowania, możesz poruszać się i czyścić za pomocą tego bezprzewodowego modelu. Shark IF250EU ma dwie baterie, których można używać razem lub ładować osobno, jeśli trzeba czyścić przez dłuższy czas.

Model posiada nasadkę z 2 szczotkami, z których każda skutecznie usuwa kurz i brud. Możesz samodzielnie przełączać się między funkcją odkurzacza rurowego lub ręcznego, w zależności od tego, czy chcesz wyczyścić podłogę, czy odkurzyć sofę. Technologia Flexology i DuoClean zapewniają, że Shark IF250EU jest łatwy w użyciu, stabilny i łatwy do przenoszenia przy wadze 4 kg. Można go również złożyć, aby ułatwić przechowywanie.

Odkurzacz bezprzewodowy posiada trzy różne ustawienia mocy, między którymi możesz się przełączać w zależności od rodzaju powierzchni, na której pracujesz tam na. Tutaj maszyna naprawdę cieszy się uznaniem zarówno konsumentów, jak i ekspertów, ponieważ działa dobrze niezależnie od tego, czy jest na dywanach, czy gładkich podłogach, a także wtedy, gdy maszyna musi zasysać z krawędzi lub szczelin. Co znowu pisze, że maszyna jest „fantastyczna do praktycznie każdego zadania sprzątania, do którego go używasz”. Podsumowując, naprawdę dobry odkurzacz, nawet dla tych z Was, którzy w przeciwnym razie nie mieliby odwagi rzucić się na urządzenia bezprzewodowe w obawie, że moc ssania nie spełni Waszych oczekiwań.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY