Budownictwo, Nieruchomości

Półki do magazynów zaprojektowane przez zakład MAG – COMPLEX

Regały do magazynów wykonane przez przedsiębiorstwo MAG – COMPLEX to produkty funkcjonalne, zaliczające się do bezpiecznych oraz estetyczne. Wobec tego, spełnią poszczególne oczekiwania, gdy chodzi o zastosowanie magazynowe. Klienci mają możliwość poza nimi zaopatrzyć się też w innego rodzaju produkty, dzięki czemu mogą zagospodarować całą powierzchnię w magazynie. Są to produkty w podkategoriach do jakich zaliczają się: antresole magazynowe, stoły, szafy, drabiny, wózki podnośnikowe, wanny wychwytowe, pojemniki, wagi oraz krzesła.

Kiedy chodzi o regały, to klienci mają do wyboru: regały paletowe, regały półkowe i regały wspornikowe. Regały paletowe to jedne z najchętniej wybieranych produktów, z uwagi na ich wszechstronne zastosowanie. Transport towaru na palecie jest bazą w licznych dziedzinach, dlatego magazyny powinny zostać do tego przystosowane. Półki paletowe są przetestowanym wyjściem, gwarantującym bezzwłoczny załadunek. Są one zaprojektowane w taki sposób, iż wykazują wytrzymałość na uderzenia wózków widłowych w ruchliwych przestrzeniach magazynu.

Zagwarantują one również mobilność przy większych obciążeniach. Bazująca na modułach konstrukcja tych półek sprawia, że można je szybko naprawić, gdy dla przykładu zderzy się z nimi wózek widłowy. Kolejną propozycją w katalogu sprzedażowym są regały półkowe, a więc podstawowy typ regału, dedykowany do obsługiwania ręcznego. Regały półkowe sprawdzą się nie tylko w magazynach, ale również w sklepach oraz w biurowcach. Półki na których może zmieścić się towar do siedmiuset kg zaliczają się do łatwo dostępnych, a więc bez przeszkód wykonana jest praca w określonym obiekcie, w jakim taki regał się będzie znajdować.

W wypadku regałów półkowych producent też zatroszczył się o modułową budowę, czyli dopasowanie regałów do osobistych wymagań nie okaże się czymś skomplikowanym, podobnie jak i jego przyszłościowa przebudowa. Poza produktami do jakich wliczają się stoły warsztatowe dostępne są także regały wsporcze, umożliwiające całkowite użycie powierzchni magazynu w wypadku składowania na jej terenie przedmiotów mających niestandardowe rozmiary i kształty. Każdy taki regał jest solidnie zrobiony.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY