ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Dom, Ogród

Na jakiej zasadzie działają centralne odkurzacze

Jednym z bardziej nowatorskich rozwiązań jeśli chodzi o sprzątanie są odkurzacze centralne beam. Wprawdzie od wielu lat korzysta z nich branża hotelowa, to dopiero całkiem niedawno zaczęły się one pojawiać w prywatnych budynkach. Z uwagi na swoje zalety rozwiązanie takie wybierane jest przez wielu właścicieli, z tym że z praktycznych powodów najlepiej zaplanować jego wykonanie w czasie stawiania domu.

Po pierwsze odkurzacze centralne zestawy są praktyczne i wygodne w czasie użytkowania. Nie trzeba martwić się plątającymi kablami, potrzebą dostępu do elektrycznego gniazdka czy ciągnięciem za sobą urządzenia. Wystarczy podłączyć lekką, elastyczną rurę w jednym z gniazd, aby skutecznie i szybko wysprzątać co potrzeba.

Rury robocze najczęściej posiadają kilkumetrową długość, co bez problemów pozwala na dotarcie do wszystkich zakamarków. Kolejną zaletą, jaką mają odkurzacze centralne vacuflo, jest wysoka wydajność. W porównaniu ze zwykłymi odkurzaczami ich moc jest kilkukrotnie większa, co bezpośrednio ma przełożenie na wysoką skuteczność sprzątania. Projektanci zwiększają jeszcze tę skuteczność przez użycie wydajnych zestawów filtrów, zatrzymujących praktycznie wszystkie zanieczyszczenia.

Przez to odkurzacze centralne cyclovac doskonale się sprawdzają w domach, w jakich są alergicy, bowiem umożliwiają skuteczną eliminację znajdujących się na podłogach czynników uczulających. Wielu właścicieli na pewno doceni także ciszę, bowiem takie odkurzacze pracują w zasadzie niesłyszalnie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY