ARTYKUŁ SPONSOROWANY, Pozostale

Jak dobrze dobrać aluminiowe felgi do swojego auta

W stacjonarnych i internetowych sklepach sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić naprawdę dużą ilość najróżniejszych aluminiowych felg. Ponieważ są one eleganckie, lekkie i praktyczne, to słusznie cieszą się większym powodzeniem niż stalowe wersje. Ale tak duża propozycja sprawia też, że czasami ciężko się na coś zdecydować. Przy kupowaniu felg trzeba zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze spore znaczenie ma ma producent, który je wykonał.

Trzeba bowiem pamiętać, że ten element ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznego jeżdżenia, dlatego dobra jakość wyrobu będzie niezwykle istotna. Na pewno polecane są przez wielu felgi JR Wheels, pokaźna liczba produktów przeznaczonych do większości modeli a także doskonałe parametry gwarantują, że będą się one sprawdzać w każdym aucie. Tak samo zresztą jak felgi concaver, które również są polecane między innymi przez osoby profesjonalnie zajmujące się tuningiem samochodów.

Natomiast jeśli naprawdę nie ma potrzeby, to unikać raczej należy produktów jakiś nieznanych firm, szczególnie w podejrzanie niskich cenach. Przy spokojnym jeżdżeniu być może to nie będzie miało znaczenia, lecz jeśli ktoś lubi nacisnąć na pedał gazu, to na pewno powinien pomyśleć o tym, aby to było w pełni bezpieczne. Dla wielu kierowców podczas wyboru felg kluczowe znaczenie będzie miał ich wygląd, a tu możliwości nie brakuje. Pięcio lub siedmioramienne, prawie pełne czy szprychowe – to jedynie kilka z opcji które są dostępne. Oczywiście styl felg powinien być dopasowany do konkretnego modelu, tak aby całość ładnie się prezentowała.

W szczególności ma to znaczenie jeśli superlekkie felgi SL02 kupuje się do dużego, masywnego pojazdu, wtedy odpowiednie proporcje są istotne. Wybieranym dość często rozwiązaniem jest również montaż felg o większej średnicy niż fabryczne. Wówczas w zestawie z niskimi oponami samochód nabiera sportowego, drapieżnego wyglądu, który na pewno spodoba się wielu osobom. Jeżeli zamontuje się do tego inne akcesoria, to przy niewielkim koszcie da się ciekawie stuningować swoje auto.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY