Biznes, Finanse

Atuty, które wskazują na to, że opłaca się wydarzenia o charakterze biznesowym organizować w Mixbud

Obiekt hotelowy Mixbud to w głównej mierze rzetelnie przygotowana aula na konferencje. Wobec tego jest to miejsce doskonałe do przygotowania spotkań o charakterze biznesowym, przedstawienia propozycji sprzedażowej albo organizowania wydarzenia z wystąpieniem gościa specjalnego. Hotel Biała Podlaska jest też maksymalnie wyposażony, co sprzyja ciekawemu spędzaniu czasu wolnego. W auli konferencyjnej można znaleźć pełne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja oraz Internet.

Dodatkowo aula wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, który pozostaje w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych i laptopów. Aula jest też wzorcowo nagłośniona, co sprzyja prowadzeniu dyskusji w czasie wydarzenia. W dodatku można korzystać z flipcharta, umożliwiającego graficzne zaprezentowanie harmonogramu wystąpienia. Na czas konferencji obsługa podaje kawę i herbatę. Dodatkowo można też zamówić jedzenie. Niezależnie od faktu, jak długo trwa spotkanie, można poczuć się komfortowo, ponieważ sala ma klimatyzację. Noclegi Biała Podlaska umiejscowione są blisko drogi E30, co pozwoli na prędkie dotarcie na spotkanie. Informacje szczegółowe na temat każdego wydarzenia biznesowego, jak i standardy obsługi można omówić już po składaniu rezerwacji.

Także w trakcie trwania całego eventu można spodziewać się pomocy personelu. Atuty, jakie wskazują na to, że opłaca się eventy o charakterze biznesowym organizować tutaj są nie do podważenia. Mixbud posiada w pełni wyposażoną aulę na konferencję na trzydzieści pięć osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można organizować mniejsze spotkanie o profilu biznesowym albo prezentację ofertową, nie bojąc się niepowodzenia. Obiekt oferuje pokoje 2, 3, 5 i sześcio osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest też smakowita oferta śniadaniowa, pub oraz spokojne zakątki do wypoczynku.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY